A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hahahaha. 10osób na krzyż. hahaahah
Za dużo wolnego czasu i od razu głupota do głowy przychodzi. Na szczęście mają już koniec wakacji
Chyba trochę za mało osób; >
Bravo, podobało mi się -a w szczególności pani w "osa"-w żółtym :)))bardzo miło ja pozdrawiam
to ma być flashmob? dajcie spokój. .. dzieciom coś się chyba pomyliło
http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM