16
19.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
hahahaha. 10osób na krzyż. hahaahah
Robert Burneika (2011.08.20)

info

0  
  0
Za dużo wolnego czasu i od razu głupota do głowy przychodzi. Na szczęście mają już koniec wakacji
ytjytj (2011.08.20)

info

0  
  0
Chyba trochę za mało osób; >
Sssss (2011.08.20)

info

0  
  0
Bravo, podobało mi się -a w szczególności pani w "osa"-w żółtym :)))bardzo miło ja pozdrawiam
Cania (2011.08.20)

info

0  
  0
to ma być flashmob? dajcie spokój. .. dzieciom coś się chyba pomyliło
martaelblag. (2011.08.20)

info

0  
  0
http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM
martaelblag. (2011.08.20)

info

0  
  0