Bravo, podobało mi się -a w szczególności pani w "osa"-w żółtym :)))bardzo miło ja pozdrawiam Cania
Bravo, podobało mi się -a w szczególności pani w "osa"-w żółtym :)))bardzo miło ja pozdrawiam