UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jest pierwsza runda rozgrywek-wynik mizerny -dostaniemy nie długo mocne lanie a szkoda ale taka jest piłka.

KIBIC OLIMPI

Anuluj