UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to jest pierwsza runda rozgrywek-wynik mizerny -dostaniemy nie długo mocne lanie a szkoda ale taka jest piłka.
KIBIC OLIMPI
to jest pierwsza runda rozgrywek-wynik mizerny -dostaniemy nie długo mocne lanie a szkoda ale taka jest piłka.
KIBIC OLIMPI