UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest z tą nową częścią "7" że asfalt jest nierówny jak po łataniu dziur? 10 metrów nawierzchni nie można położyć bez nierówności?
Jak to jest z tą nową częścią "7" że asfalt jest nierówny jak po łataniu dziur? 10 metrów nawierzchni nie można położyć bez nierówności?