15
25.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jest tylko tłumiona jest przez kiboli
(2011.06.26)

info

0  
  0
A gdzie awansowalismy? Do 6-tej ligi?!! Hurra!!! Jestesmy potega!!
Chonor i kref (2011.06.26)

info

0  
  0
Powiem tak dziwi mnie to na zdjęciu nr 35 bo widziałem to samo o godzine 12 w nocy czy to nie widziwne?? tylko tam wpierw lecialo 1 potem reszta
(2011.06.27)

info

0  
  0
fotka z początku meczu, jak ludzie jeszcze wchodzili na mecz
zx (2011.06.28)

info

0  
  0
Nie czytajcie Gazety Wybiórczej. .. Kibole. .. buehehehehehe. .. Przed wyborami to każdy musi o czymś mówić naiwniacy!! Wierzcie dalej swoim Tuskom, czy Kaczorkom, a w Polsce jak bylo źle, tak bedzie jeszcze gorzej. ..
janek wiśniewski (2011.06.29)

info

0  
  0