A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jest tylko tłumiona jest przez kiboli
A gdzie awansowalismy? Do 6-tej ligi?!! Hurra!!! Jestesmy potega!!
Powiem tak dziwi mnie to na zdjęciu nr 35 bo widziałem to samo o godzine 12 w nocy
czy to nie widziwne?? tylko tam wpierw lecialo 1 potem reszta
fotka z początku meczu, jak ludzie jeszcze wchodzili na mecz
Nie czytajcie Gazety Wybiórczej. .. Kibole. .. buehehehehehe. .. Przed wyborami to każdy musi o czymś mówić naiwniacy!! Wierzcie dalej swoim Tuskom, czy Kaczorkom, a w Polsce jak bylo źle, tak bedzie jeszcze gorzej. ..