UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie czytajcie Gazety Wybiórczej. .. Kibole. .. buehehehehehe. .. Przed wyborami to każdy musi o czymś mówić naiwniacy!! Wierzcie dalej swoim Tuskom, czy Kaczorkom, a w Polsce jak bylo źle, tak bedzie jeszcze gorzej. ..

janek wiśniewski