UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie czytajcie Gazety Wybiórczej. .. Kibole. .. buehehehehehe. .. Przed wyborami to każdy musi o czymś mówić naiwniacy!! Wierzcie dalej swoim Tuskom, czy Kaczorkom, a w Polsce jak bylo źle, tak bedzie jeszcze gorzej. ..
janek wiśniewski