UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mercedes to szrot i koniec. A gadanie, że jest lepszy niż nowe "padaki" wynika z tego, że osoba pisząca tą opinie nigdy nie jechała nowym, sprawnym autem. A u niektórych panuje dziwne przekonanie, że ich samochód jest nalepszy na świecie cokowiek by to nie było. To tyle w tym temacie.

ADAM KORNACKI