A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
proszę nie mówić o kasie zarobionej na tancerzach bo to kropla w morzu funduszy niezbędnych do zorganizowania takiej imprezy. Kto nie rozumie podstawowych zasad nich się nie wypowiada. Co do sędziowania to warto zwróćić uwagę na oceniane elementy pokazu. Niektóre zespoły biegają po scenie i tańcza zwykłe disco bez jakichkolwiek dodatkowych elementów i myślą, że należy im się pierwsze miejsce. Zamiast narzekać na sędziów lepiej popracować nad choreografią.
GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW I DESTINATION OBY TAK DALEJ !!!!!
brakowało jedynie Blefa i Hipnotica, którzy od wielu lat zajmują pierwsze miejsca!
popieram przedmówce, szkoda że nie było blefu, hipnotica i imażu, zaniżył się poziom konfrontacji przez ich nieobecność (co nie oznacza że inne zespoły nie tańczyły dobrze)