UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

popieram przedmówce, szkoda że nie było blefu, hipnotica i imażu, zaniżył się poziom konfrontacji przez ich nieobecność (co nie oznacza że inne zespoły nie tańczyły dobrze)

stały bywalec

Anuluj