UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram przedmówce, szkoda że nie było blefu, hipnotica i imażu, zaniżył się poziom konfrontacji przez ich nieobecność (co nie oznacza że inne zespoły nie tańczyły dobrze)
stały bywalec
popieram przedmówce, szkoda że nie było blefu, hipnotica i imażu, zaniżył się poziom konfrontacji przez ich nieobecność (co nie oznacza że inne zespoły nie tańczyły dobrze)
stały bywalec