UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proszę nie mówić o kasie zarobionej na tancerzach bo to kropla w morzu funduszy niezbędnych do zorganizowania takiej imprezy. Kto nie rozumie podstawowych zasad nich się nie wypowiada. Co do sędziowania to warto zwróćić uwagę na oceniane elementy pokazu. Niektóre zespoły biegają po scenie i tańcza zwykłe disco bez jakichkolwiek dodatkowych elementów i myślą, że należy im się pierwsze miejsce. Zamiast narzekać na sędziów lepiej popracować nad choreografią. GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW I DESTINATION OBY TAK DALEJ !!!!!
fan