UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzi było sporo, ale nie na otwarciu. Fotki są z początku imprezy, i zrobiono je pomiędzy godziną 12,a 13 (pokaz szyków, wystarczy zobaczyć w programie). Największy ruch był w okolicach 16 - 17.Rozebrane kładki przez kanał też za specjalnie nie pomagały zwiększać frekwencji, choć i tak było nieźle jak na takie utrudnienia w ruchu.
ten co widział