A moim zdaniem... (od najstarszych)
ostatnie 16 lat to byla grupa jedynie slusznej opcji politycznej, zamknieta na ludzi prawicy. co jest dziwne w kulturze. ale styczniowa zmiana pozytywna.
Jestem młody i podobami się to, że ETK pomaga młodym artystą finansowo i dzięki temu rozwiają się ich pasje. Dodac pragnę, że jestem apolityczny :) jednyne co mnie interesuje to sztuka :) a Mańkut i Wojcinowicz to spoko ludzie; ) czyli nie jest żle.