12
18.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ostatnie 16 lat to byla grupa jedynie slusznej opcji politycznej, zamknieta na ludzi prawicy. co jest dziwne w kulturze. ale styczniowa zmiana pozytywna.
(2011.05.19)

info

0  
  0
Jestem młody i podobami się to, że ETK pomaga młodym artystą finansowo i dzięki temu rozwiają się ich pasje. Dodac pragnę, że jestem apolityczny :) jednyne co mnie interesuje to sztuka :) a Mańkut i Wojcinowicz to spoko ludzie; ) czyli nie jest żle.
(2011.06.14)

info

1  
  1