UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem młody i podobami się to, że ETK pomaga młodym artystą finansowo i dzięki temu rozwiają się ich pasje. Dodac pragnę, że jestem apolityczny :) jednyne co mnie interesuje to sztuka :) a Mańkut i Wojcinowicz to spoko ludzie; ) czyli nie jest żle.