UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem młody i podobami się to, że ETK pomaga młodym artystą finansowo i dzięki temu rozwiają się ich pasje. Dodac pragnę, że jestem apolityczny :) jednyne co mnie interesuje to sztuka :) a Mańkut i Wojcinowicz to spoko ludzie; ) czyli nie jest żle.