UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od 4 kwietnia bylo parę innych wypadkow na terenie elblaga, więc nie widzę potrzeby trzymania pare dni po fakcie tego typu informacji.
od 4 kwietnia bylo parę innych wypadkow na terenie elblaga, więc nie widzę potrzeby trzymania pare dni po fakcie tego typu informacji.