UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temu Panu to powinni odroczyć prawo jazdy na kilka lat-to po pierwsze. A później niech sobie pomyśli, jaki uraz psychiczny ma ta kobieta, która właśnie uczyła się jeździć po naszych polskich drogach. A z tego co mi wiadome, to ten autobus nie ma nic do rzeczy. L-ka wychamowała, gdy włączał się do ruchu, a inny uczestnik dlaczego nie??? Bo jechał tak szybko, że tylko lekko zdążył odbić w lewo, i tyle!!!