A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no niestety drogi dziurawe jak druszlak a i kierowcy niezachowuja ani odsepu ani niezwalniaja a drogi sa sliskie pomoge w odszkodowaniu ranym w wypadku 514-269-197
Czy jest w Elblągu jakaś droga bez dziur?
Tak kończy się bezmyślna jazda "na zderzaku" poprzedzającego pojazdu.
zapieprzał dostawczym zagapił się i wjechał na przeciwległy pas ruch powodując zagrożenie dla zdrowia i życia innych ludzi
Tak, jest w Elblągu droga bez dziur. .. Ta trzykilometrowa do nikąd, na zawadzie. .. Znaczy nowo wybudowana na Modrzewinie hihi. .. :D
Przyczyną wypadku na pewno były drzewa, dziury i fotoradary !
co do zalosnych artykulow dziwne ze jeszcze na portelu nie ma nic o nowej fryzurze bimbera; )
Efekt braku ABSu. .. :(