28
28.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no niestety drogi dziurawe jak druszlak a i kierowcy niezachowuja ani odsepu ani niezwalniaja a drogi sa sliskie pomoge w odszkodowaniu ranym w wypadku 514-269-197
(2011.02.28)

info

0  
  0
Czy jest w Elblągu jakaś droga bez dziur?
Janka Galer (2011.02.28)

info

0  
  0
Tak kończy się bezmyślna jazda "na zderzaku" poprzedzającego pojazdu.
Edek Łomiarz (2011.02.28)

info

0  
  0
zapieprzał dostawczym zagapił się i wjechał na przeciwległy pas ruch powodując zagrożenie dla zdrowia i życia innych ludzi
(2011.02.28)

info

0  
  0
Tak, jest w Elblągu droga bez dziur. .. Ta trzykilometrowa do nikąd, na zawadzie. .. Znaczy nowo wybudowana na Modrzewinie hihi. .. :D
Elb... (2011.02.28)

info

0  
  0
Przyczyną wypadku na pewno były drzewa, dziury i fotoradary !
Szczery (2011.02.28)

info

0  
  0
co do zalosnych artykulow dziwne ze jeszcze na portelu nie ma nic o nowej fryzurze bimbera; )
klop (2011.02.28)

info

0  
  0
Efekt braku ABSu. .. :(
pentaxxx (2011.02.28)

info

0  
  0