A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
LXVII jak nie potrafi się korzystać z bocznego paska podkategorii to się nie widzi. Ważniejsze informacje wiszą na głównej.
admin pisze 20 dziennie, gostek czyta 12.Ja bym takim rozgarniętym czytelnikom nawet jednego dziennie nie dawał. I tak nie są w stanie niczego przeczytać ze zrozumieniem.
po co odbierać koncesję radyjkowi el i tak padnie samo za chwilę
Do tego debila co się "bez komentarza" podpisuje. Obydwie poduszki wystrzeliły. Matiz to akurat całkiem niezły samochód jeśli chodzi o bezpieczeństwo bierne więc się nie mądrkuj zafajdańcu domowy.
Kogo Matiz ?
dzidy w dostawczakach zawsze sie spiesza!! do wiezienia go
Zakład aktywności zawodowej kupią se nowego citroena
Na stronie głównej 6 artykółw o miernym sporcie
Bo to poniedziałek dziś mamy, sportowy poniedziałek. ..
I jak zwykle, tą niewiadomą przyczyną, przez która zatrzymał się pojazd, była wielkkkaaaaa dziura !! Każdy wie, jak wygląda ten odcinek drogi. .. .A poza tym, tak się kończy zawsze, kiedy jedzie się komuś na ogonie. .. :-/