UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, jest w Elblągu droga bez dziur. .. Ta trzykilometrowa do nikąd, na zawadzie. .. Znaczy nowo wybudowana na Modrzewinie hihi. .. :D

Elb...

Anuluj