UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, jest w Elblągu droga bez dziur. .. Ta trzykilometrowa do nikąd, na zawadzie. .. Znaczy nowo wybudowana na Modrzewinie hihi. .. :D
Elb...
Tak, jest w Elblągu droga bez dziur. .. Ta trzykilometrowa do nikąd, na zawadzie. .. Znaczy nowo wybudowana na Modrzewinie hihi. .. :D
Elb...