A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie Dyrektorze wszystko fajnie ale gdzie personel szkoly i uczniowie maja parkowac samochody. Obstawiona cala dzielnica, jest problem z przejazdem, ala Pan ma to gdzies, niech sie sami martwia. Zlikwidowac boisko i zrobic parking. Wynajmuje Pan pomieszczenia dla roznych dzialalnosci i nie martwi sie Pan gdzie ci ludzie maja parkowac. DZIADOSTWO PANIE DYREKTORZE
Nie polecam
Nie chce donosic ale w bufecie szkolnym na ścianie jest grzyb od wilgoci już ok 1-go roku oczywiście zamiast go usunąc to go zamalowuja. .. a w toaletach papier jest raz na tydzień, ponieważ twierdzą że uczniowie go kradną. .. przecież uczniów jest ok 600 1 rolka papieru wystarczy na ok 2 przerwy. ..
Olek Karpiński pozdrawia Pana Ryszarda S.
JESTEM PANA FANEM !