14
26.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Dyrektorze wszystko fajnie ale gdzie personel szkoly i uczniowie maja parkowac samochody. Obstawiona cala dzielnica, jest problem z przejazdem, ala Pan ma to gdzies, niech sie sami martwia. Zlikwidowac boisko i zrobic parking. Wynajmuje Pan pomieszczenia dla roznych dzialalnosci i nie martwi sie Pan gdzie ci ludzie maja parkowac. DZIADOSTWO PANIE DYREKTORZE
kierowca (2011.02.28)

info

0  
  0
Nie polecam
Adam Małysz (2011.03.30)

info

0  
  0
Nie chce donosic ale w bufecie szkolnym na ścianie jest grzyb od wilgoci już ok 1-go roku oczywiście zamiast go usunąc to go zamalowuja. .. a w toaletach papier jest raz na tydzień, ponieważ twierdzą że uczniowie go kradną. .. przecież uczniów jest ok 600 1 rolka papieru wystarczy na ok 2 przerwy. ..
Morris (2011.03.30)

info

0  
  0
Olek Karpiński pozdrawia Pana Ryszarda S. JESTEM PANA FANEM !
ALEGZANDER GARBIŃZGI (2013.04.11)

info

0  
  0