UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Dyrektorze wszystko fajnie ale gdzie personel szkoly i uczniowie maja parkowac samochody. Obstawiona cala dzielnica, jest problem z przejazdem, ala Pan ma to gdzies, niech sie sami martwia. Zlikwidowac boisko i zrobic parking. Wynajmuje Pan pomieszczenia dla roznych dzialalnosci i nie martwi sie Pan gdzie ci ludzie maja parkowac. DZIADOSTWO PANIE DYREKTORZE

kierowca

Anuluj