13
16.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zasady zachowania się i komunikacji w sytuacjach ratowniczych oraz pomocy w wypadkach to bardzo ważny element, czasami praktycznie decydujący o powodzeniu. powinny być cyklicznym elementem szkolenia młodzieży w szkołach!
BEZ (2011.02.20)

info

0  
  0
Czy OSP też się szkoliły? czy dopiero będą się szkoliły w tych procedurach przecież oni nie sątylko od tego żeby wozy w remizach polerować !
straszak Sam (2011.02.21)

info

0  
  0
tak OSP też bd miały szkolenia z eurocopterem, narazie preszły tylko szkolenia teoretyczne oraz praktyka bez smiglowca. Pierwsze w kolejności do tych szkoleń z PSP. Pozdrawiam
strażak ochotnik (2011.02.21)

info

0  
  0