A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zasady zachowania się i komunikacji w sytuacjach ratowniczych oraz pomocy w wypadkach to bardzo ważny element, czasami praktycznie decydujący o powodzeniu.
powinny być cyklicznym elementem szkolenia młodzieży w szkołach!
Czy OSP też się szkoliły? czy dopiero będą się szkoliły w tych procedurach przecież oni nie sątylko od tego żeby wozy w remizach polerować !
tak OSP też bd miały szkolenia z eurocopterem, narazie preszły tylko szkolenia teoretyczne oraz praktyka bez smiglowca. Pierwsze w kolejności do tych szkoleń z PSP. Pozdrawiam