UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak OSP też bd miały szkolenia z eurocopterem, narazie preszły tylko szkolenia teoretyczne oraz praktyka bez smiglowca. Pierwsze w kolejności do tych szkoleń z PSP. Pozdrawiam

strażak ochotnik

Anuluj