UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak OSP też bd miały szkolenia z eurocopterem, narazie preszły tylko szkolenia teoretyczne oraz praktyka bez smiglowca. Pierwsze w kolejności do tych szkoleń z PSP. Pozdrawiam
strażak ochotnik
tak OSP też bd miały szkolenia z eurocopterem, narazie preszły tylko szkolenia teoretyczne oraz praktyka bez smiglowca. Pierwsze w kolejności do tych szkoleń z PSP. Pozdrawiam
strażak ochotnik