UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy OSP też się szkoliły? czy dopiero będą się szkoliły w tych procedurach przecież oni nie sątylko od tego żeby wozy w remizach polerować !
straszak Sam
Czy OSP też się szkoliły? czy dopiero będą się szkoliły w tych procedurach przecież oni nie sątylko od tego żeby wozy w remizach polerować !
straszak Sam