UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy OSP też się szkoliły? czy dopiero będą się szkoliły w tych procedurach przecież oni nie sątylko od tego żeby wozy w remizach polerować !

straszak Sam

Anuluj