UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O rety ! Uroda to sprawa dyskusyjna, ale stroje i jakość zdjęć to dno kompletne. Zero pojęcia o fotografice !!! Wstyd i żenada !

lipa-lipa

Anuluj