UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O rety ! Uroda to sprawa dyskusyjna, ale stroje i jakość zdjęć to dno kompletne. Zero pojęcia o fotografice !!! Wstyd i żenada !
lipa-lipa
O rety ! Uroda to sprawa dyskusyjna, ale stroje i jakość zdjęć to dno kompletne. Zero pojęcia o fotografice !!! Wstyd i żenada !
lipa-lipa