UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnośnie tego linku wyżej- świetna muzyka. Miły klimacik do chillowania. Troszeczkę wg mnie wokal trzeba dopracować, ale ogólnie spoko. Macie tu kanał grzańców. Ostatnio go wyczaiłam : http://www.youtube.com/user/MulledWinePL . I fakt. Ciekawie zaczyna się robić w Elblągu.