UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do 5 tego komentarza, a ja sie pytam Ciebie czy korzystałeś już z porady psychiatry? Tobie w 100 procentach jest niezbędny. ELBLĄG SIE CIEBIE PYTA. Lecz sie, bo rodzina sie już Ciebie wstydzi!!!!
Do 5 tego komentarza, a ja sie pytam Ciebie czy korzystałeś już z porady psychiatry? Tobie w 100 procentach jest niezbędny. ELBLĄG SIE CIEBIE PYTA. Lecz sie, bo rodzina sie już Ciebie wstydzi!!!!