13
14.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
część nauczycieli to nieudaczniki nienadajacy sie do tego zawodu robią wiecej złego niż dobrego
(2010.10.14)

info

0  
  0
Panie i Panowie nauczyciele. To wlasnie my w takich chwilach musimy pokazac nasz profesjonalizm. .. Ja juz mam jakies doswiadczenie choc zdaje sobie sprawe, ze jeszcze wielemusze sie nauczyc, ale uwazam ze nie powinnismy reagowac na takie zaczepki. Ci ludzie co tak negatywnie pisza o nas nie maja zielonego pojecia o naszej pracy. .. To jest ich prawo do wyrazania wlasnych pogladow i my przyjmijmy to z podniesiona glowa. .. Szkodai mi tylko, ze to nam sie dostaje najwiecej, a przeciez i wiele mozna zazucic innym srodowiska chociazby policjantom czy tez zolnierzom. .. .. .. Wszystkiego najlepszego. .. .. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli nie tylko ze szkol. .. .
tatablizniakow (2010.10.14)

info

0  
  0
wiecie co, jaki problem jest zostać, ,darmozjadem" i miec tyle, wolnego", skoro to takie proste to czemu Ci wszyscy plujący na nauczycileli nimi nie zostali??a i kasa podobno duużżżaaa. W odpowiedzialnośc za wychowanie dzieci to ponoszą RODZICE a nie nauczyciele, nic ma to jak, ,wychować" młodego nieudacznika a potem obwiniać, np. nauczycieli. Pozdrawiam.
urażona (2010.10.15)

info

0  
  0