UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie i Panowie nauczyciele. To wlasnie my w takich chwilach musimy pokazac nasz profesjonalizm. .. Ja juz mam jakies doswiadczenie choc zdaje sobie sprawe, ze jeszcze wielemusze sie nauczyc, ale uwazam ze nie powinnismy reagowac na takie zaczepki. Ci ludzie co tak negatywnie pisza o nas nie maja zielonego pojecia o naszej pracy. .. To jest ich prawo do wyrazania wlasnych pogladow i my przyjmijmy to z podniesiona glowa. .. Szkodai mi tylko, ze to nam sie dostaje najwiecej, a przeciez i wiele mozna zazucic innym srodowiska chociazby policjantom czy tez zolnierzom. .. .. .. Wszystkiego najlepszego. .. .. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli nie tylko ze szkol. .. .

tatablizniakow

Anuluj