UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiecie co, jaki problem jest zostać, ,darmozjadem" i miec tyle, wolnego", skoro to takie proste to czemu Ci wszyscy plujący na nauczycileli nimi nie zostali??a i kasa podobno duużżżaaa. W odpowiedzialnośc za wychowanie dzieci to ponoszą RODZICE a nie nauczyciele, nic ma to jak, ,wychować" młodego nieudacznika a potem obwiniać, np. nauczycieli. Pozdrawiam.
urażona