UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do konkursu mogl sie zglosic kazdy. .. .jezeli jakies zespoly sie nie zglosily, albo - uwzaja ze jeszcze za wczesnie; albo - maja robuchane ego i sa po prostu "zbyt dobre" by grac dla byle kogo, a juz na pewno nie dla jakichs elblaskich wsiokow; albo - nie interesuja sie swoim rozwojem, na poczatku "kariery" warto grac zawsze i wszedzie, a przynajmniej probowac. darujcie sobie wiec te prostackie kometarze o niskich lotach festiwalu. choby odbywal sie w oborze i chocby mial miec 10 widzow, to i tak WARTO grac. dkad w tych naszych grajkach tyle pychy? a moze sie myle, moze to nie grajkowie pisza kometarze, tylko jakies gluptaki?
dziadu