A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tam do typa co pisze na ochronę, i mówi o tym że to ich wina że bilety były po tyle i tyle i że ci za 30 siedzieli z tymi za 45.Jełopku masz pretensje, to nie do ochrony tylko do ORGANIZATORÓW, że nie zrobili trybun za 45 i 30,ochrona nie może sobie ustalać zasad dotyczących organizacji imprezy, podporządkowuje się do zasad które ustalają zleceniodawcy, oni są od pilnowania porządku a nie od cen biletów i nie są winni za złą organizację miejsc. MASZ ALE TO NAPISZ SKARGĘ DO ORGANIZATORÓW.
Bilety też były darmowe:P trzeba było isc do MDK:p
krytyka. ale Elbląg miał swoją reprezentację: rycerze i ochronę imprezy
Impreza udana, świetne towarzystwo w obozie, dobra zabawa na inscenizacji, wielkie dzięki w imieniu Bractwa Rycerzy Ziemi Elbląskiej! Pozdrowienia dla rycerzy z Ostródy za dobry humor :)