UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza udana, świetne towarzystwo w obozie, dobra zabawa na inscenizacji, wielkie dzięki w imieniu Bractwa Rycerzy Ziemi Elbląskiej! Pozdrowienia dla rycerzy z Ostródy za dobry humor :)

ojciecadek

Anuluj