UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza udana, świetne towarzystwo w obozie, dobra zabawa na inscenizacji, wielkie dzięki w imieniu Bractwa Rycerzy Ziemi Elbląskiej! Pozdrowienia dla rycerzy z Ostródy za dobry humor :)
ojciecadek
Impreza udana, świetne towarzystwo w obozie, dobra zabawa na inscenizacji, wielkie dzięki w imieniu Bractwa Rycerzy Ziemi Elbląskiej! Pozdrowienia dla rycerzy z Ostródy za dobry humor :)
ojciecadek