UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam do typa co pisze na ochronę, i mówi o tym że to ich wina że bilety były po tyle i tyle i że ci za 30 siedzieli z tymi za 45.Jełopku masz pretensje, to nie do ochrony tylko do ORGANIZATORÓW, że nie zrobili trybun za 45 i 30,ochrona nie może sobie ustalać zasad dotyczących organizacji imprezy, podporządkowuje się do zasad które ustalają zleceniodawcy, oni są od pilnowania porządku a nie od cen biletów i nie są winni za złą organizację miejsc. MASZ ALE TO NAPISZ SKARGĘ DO ORGANIZATORÓW.
SKOSCHKA