13
22.07.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rzeczywiście niewygodni są ci policjanci bo walczą ze złodziejami, przestępcami, dilerami, piratami drogowymi, pijanymi za kierownicą. Oj niewygodni, wiem jedno ja mam dla nich wiele szacunku, oni nie czekają na wojnę ONI JĄ MAJĄ KAŻDEGO DNIA. A. .. ." TAKIE MAMY RZECZYPOSPOLITE JAKIE MŁODZIEŻY CHOWANIE "
(2010.07.23)

info

0  
  0
Ołówek medal dostaniesz jak się za robotę weźmiesz a tym czasem krokomierz tobie założymy.
felga (2010.07.23)

info

0  
  0
kible byscie odremontowali smrod i ubustwo
(2010.07.23)

info

0  
  0