UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rzeczywiście niewygodni są ci policjanci bo walczą ze złodziejami, przestępcami, dilerami, piratami drogowymi, pijanymi za kierownicą. Oj niewygodni, wiem jedno ja mam dla nich wiele szacunku, oni nie czekają na wojnę ONI JĄ MAJĄ KAŻDEGO DNIA. A. .. ." TAKIE MAMY RZECZYPOSPOLITE JAKIE MŁODZIEŻY CHOWANIE "