UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rzeczywiście niewygodni są ci policjanci bo walczą ze złodziejami, przestępcami, dilerami, piratami drogowymi, pijanymi za kierownicą. Oj niewygodni, wiem jedno ja mam dla nich wiele szacunku, oni nie czekają na wojnę ONI JĄ MAJĄ KAŻDEGO DNIA. A. .. ." TAKIE MAMY RZECZYPOSPOLITE JAKIE MŁODZIEŻY CHOWANIE "


Anuluj