UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W okresie letnim, a najlepiej przez cały rok, powinni wprowadzić nakaz jazdy w czapce pszczelarza (takiej z siatką). .. tak właśnie posłowie tworzą prawo, na podstawie jednego incydentu potrafią utrudnić życie całemu społeczeństwu. Oczywiście popieram wniosek przedmówcy o deratyzacji kabin :)))
`