UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tam uważam że to świetny pomysł. Dzieciaki chcąc czy nie chcąc i tak będą zażywać kąpieli w tej fontannie. Dlatego uważam że to świetny pomysł oczyszczenie tej fontanny. Rodzice pod parasolami mogliby pilnować swoich pociech. Przecież i tak wiadomo że jak nadjdą upały to dzieciaki będą się tam kąpać. Jestem na tak.

kometa