A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Areczek nie dobijaj Nowowiejska i depresja. .. chyba twoja psychiczna!!!; )
Elblążanie, jacy wy jesteście zacofani??? Czy ktoś z was był chociażby w pobliskim Gdańsku? Przecież powstawanie galerii jest nieodzownym czynnikiem rozwoju miasta! Czego wy się boicie? Tego, że Elbląg ma szansę na jakikolwiek rozwój? Hałas? Korki? To także uroki życia w mieście i jeśli ktoś pragnie ciszy to proponuje wyprowadzić się na wieś.
tak, jak chcesz ciszy to jedz to Bellagio, tam tylko donkey halasuja. ..
elbląg, dzięki takim, a nie innym wladzom, mimo ciekawego polozenia i wolnym terenom w centrum, jest niestety tzw. miastem bez jaj, kiedyś mowiono 7 wsi polaczonych tramwajem, tera tych wsi jest 15,brak tu jednego centralnego miejsca, moglby to być np. pl. Slowianski z fontanną w sezonie bez parkingu, a wokol ktorej ciekawe stoiska np z wyrobami artystycznymi, obrazami, pamiatkami, stoliki, czynna kawiarnia na zewnatrz hotelu, mala estrada na wystepy, troche taki sopocki monciak, ale tetniloby życie, a tego nie ma w Eg. Tylko puste chodniki, a pelne aut ulice. To musi zainspirować Miasto, ale gdy Prezydent chce tylko, by po kolejnej ulicy jezdzily tramwaje, za 35 mln, to jest nam nie po drodze.
Ja chcę galerii!!!!!na miarę tych, które są w większych-duzych miastach.
Kiedy 2 dni temu pisałem artykuł byłem pełen nadziei dla umysłów naszego kochanego społeczeństwa. .. ale teraz widzę, że istnieje w tym mieście grupa i nie zawaham się użyć słowa DEBILI!!!, którzy wybudowanie dźwiękoszczelnej ściany dla ich wygody uważają za tworzenie getta, jeśli chcecie hałas bardzo proszę. .. dla mniej myślących getto to wydzielony obszar w mieście wydzielony dla określonej części społeczeństwa, czyli budowanie ściany działowej odgradzając nabiał od mrożonek jest aktem brutalnym w stosunku do nabiału. .. ludzie błagam was jeśli coś piszecie miejcie na uwadze to, że niewykluczone jest przeczytanie tego przez kogoś innego, więc znów apeluje do co niektórych BŁAGAM WAS MYŚLCIE (akty wygłaszania mądrości salomonowych związanych z wartościami etycznymi i historycznymi wartościami mającymi na celu tylko uwznioślenie głupiej wypowiedzi oddajmy politykom oni ładnie potrafią ująć. .. jak to nas Niemiec do niewolniczej pracy zmusza duszę naszą kalecząc. .. no oni by to powiedzieli lepiej) Aha jeśli pozwolicie to wygłoszę tu moją myśl. .. apropo wyborów; )
jest tylko PiS i PO inne partie nie istnieją ich nie ma to wytwór naszej wyobraźni; ) tylko po wyborach nie mówcie ". .. ale to już było. .. " i hu** nam to dało; ) chociaż z dwojga złego wolę już politykę PO bo PiS wszystko blokuje i kipi agresją; ) ale nikomu nie doradzam. ..