UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblążanie, jacy wy jesteście zacofani??? Czy ktoś z was był chociażby w pobliskim Gdańsku? Przecież powstawanie galerii jest nieodzownym czynnikiem rozwoju miasta! Czego wy się boicie? Tego, że Elbląg ma szansę na jakikolwiek rozwój? Hałas? Korki? To także uroki życia w mieście i jeśli ktoś pragnie ciszy to proponuje wyprowadzić się na wieś.
Mieszkanka Nowowiejskiej