UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
elbląg, dzięki takim, a nie innym wladzom, mimo ciekawego polozenia i wolnym terenom w centrum, jest niestety tzw. miastem bez jaj, kiedyś mowiono 7 wsi polaczonych tramwajem, tera tych wsi jest 15,brak tu jednego centralnego miejsca, moglby to być np. pl. Slowianski z fontanną w sezonie bez parkingu, a wokol ktorej ciekawe stoiska np z wyrobami artystycznymi, obrazami, pamiatkami, stoliki, czynna kawiarnia na zewnatrz hotelu, mala estrada na wystepy, troche taki sopocki monciak, ale tetniloby życie, a tego nie ma w Eg. Tylko puste chodniki, a pelne aut ulice. To musi zainspirować Miasto, ale gdy Prezydent chce tylko, by po kolejnej ulicy jezdzily tramwaje, za 35 mln, to jest nam nie po drodze.