A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Doda to przaśna kołchoźnica.
Niestety nie ma zbyt wielu chętnych na bilety na Dodę w naszej dziurze Elbląg. Czy ratowac sytuację ma reklama już w listopadzie? Bo jeszcze zostały elbląskie zakłady pracy które oferują swoim pracownikom bilety za 15 zł. Chyba same jednostki wojskowe powinny isc zeby chlopaki sie napatrzyli w ramach podniesienia morale:-)
i po co ona tu przyjeżdża ? głupia pusta a mysli ze jest boska.
Nie trawie jej zachowania ani arogancji.
Powiedzcie mi CO TO JEST DODA? Warto iść na Doda? Stary ten Doda?
jesli beda nasze laski z portierni na szatni to ide na ten kacert z kumplem
Będę tam chociaż dzieli mnie pół Polski. Już nie mogę się doczekać.
a moim zdaniem doda jest suuperr!!!!!i uwielbiam jej piosenki iją!
Napawać się jej blaskiem? Królowa? Hahaha o Hahaha! Ona królową? Chyba 'siódemki'