18
26.11.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Doda to przaśna kołchoźnica.
limo (2008.11.26)

info

0  
  0
Niestety nie ma zbyt wielu chętnych na bilety na Dodę w naszej dziurze Elbląg. Czy ratowac sytuację ma reklama już w listopadzie? Bo jeszcze zostały elbląskie zakłady pracy które oferują swoim pracownikom bilety za 15 zł. Chyba same jednostki wojskowe powinny isc zeby chlopaki sie napatrzyli w ramach podniesienia morale:-)
Ona 29 (2008.11.26)

info

0  
  0
i po co ona tu przyjeżdża ? głupia pusta a mysli ze jest boska. Nie trawie jej zachowania ani arogancji.
(2008.11.27)

info

0  
  0
Powiedzcie mi CO TO JEST DODA? Warto iść na Doda? Stary ten Doda?
maniuś (2008.11.27)

info

0  
  0
jesli beda nasze laski z portierni na szatni to ide na ten kacert z kumplem
(2008.11.29)

info

0  
  0
Będę tam chociaż dzieli mnie pół Polski. Już nie mogę się doczekać.
grapii (2008.12.02)

info

0  
  0
a moim zdaniem doda jest suuperr!!!!!i uwielbiam jej piosenki iją!
KASIEŃKA D (2008.12.23)

info

0  
  0
Napawać się jej blaskiem? Królowa? Hahaha o Hahaha! Ona królową? Chyba 'siódemki'
antydoda (2009.01.20)

info

0  
  0