UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety nie ma zbyt wielu chętnych na bilety na Dodę w naszej dziurze Elbląg. Czy ratowac sytuację ma reklama już w listopadzie? Bo jeszcze zostały elbląskie zakłady pracy które oferują swoim pracownikom bilety za 15 zł. Chyba same jednostki wojskowe powinny isc zeby chlopaki sie napatrzyli w ramach podniesienia morale:-)

Ona 29

Anuluj