31
25.11.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w Elblagu basen "samkuje" jak podwawelska za komuny, kto żył wtedy ten wie o co chodzi, to jest nienormalne!!!!! w normalnym 100 tys mieście europejskim kto chce popływac to wsiada w samochód jedzie i kupuje bilet i pływa!!!!! gadanie o "nieopłacalności" bo bzdury, wszyscy tu harujemy w tym miescie i prezio nie robi nam żadnej łachy, ze ma zbudowac nowy basen, jak nie widzi mozliwości to trzeba wybrac gościa co takie możliwosci widzi, w końcu musza byc jakieś igrzyska dla ludu w tym miescie, może zamiast budowac komunalne mieszkania dla znajomków zbuduja wreszcie normalny basen dla luidzi, koszt. .. .? no własnie różnica nie jest zbyt duża, a utrzymanie? no problem jest śmieszny bo w Elblagu jest sporo ludzi po awuefie i chetnie zajeliby sie szkoleniem ludzi w pływaniu, a ludzie chetnie nauczylibuy się pływac,
fredzio (2008.11.26)

info

0  
  0