12
14.11.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

a skąd ta pewność, że w Gdańsku byłby tłum ludzi? Na spotkaniach kawiarenki historycznej czasami jest nawet całkiem spora grupa zainteresowanych. Nie mamy na elbląskich uczelniach historii, więc i zainteresowanie ze strony studentów praktycznie żadne
(2008.11.16)

info

0  
  0
A może zamiast debatować trzeba warto było iść i posłuchać wykładów.
(2008.11.16)

info

0  
  0