UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a skąd ta pewność, że w Gdańsku byłby tłum ludzi? Na spotkaniach kawiarenki historycznej czasami jest nawet całkiem spora grupa zainteresowanych. Nie mamy na elbląskich uczelniach historii, więc i zainteresowanie ze strony studentów praktycznie żadne