UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a skąd ta pewność, że w Gdańsku byłby tłum ludzi? Na spotkaniach kawiarenki historycznej czasami jest nawet całkiem spora grupa zainteresowanych. Nie mamy na elbląskich uczelniach historii, więc i zainteresowanie ze strony studentów praktycznie żadne