UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a skąd ta pewność, że w Gdańsku byłby tłum ludzi? Na spotkaniach kawiarenki historycznej czasami jest nawet całkiem spora grupa zainteresowanych. Nie mamy na elbląskich uczelniach historii, więc i zainteresowanie ze strony studentów praktycznie żadne