11
25.01.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

z żalem stwierdzam, że Elbląg to jedno z brzydszych miast ( same dziury po kamienicach i parki na byłych cmentarzach) Napisy poniemieckie były częscią tradycji tego miasta, a bez tradycji miasto jest osiedlem.
(2008.01.30)

info

0  
  0