A moim zdaniem... (od najstarszych)
z żalem stwierdzam, że Elbląg to jedno z brzydszych miast ( same dziury po kamienicach i parki na byłych cmentarzach) Napisy poniemieckie były częscią tradycji tego miasta, a bez tradycji miasto jest osiedlem.